Oferta archiwalna

Pomocnik elektryka

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Elektryka - Pracownik Fizyczny

Miejsce pracy: łódzkie / Rzgów

Opis stanowiska

·         instalacje elektryczne,

·         elektroenergetyka zawodowa (sieci napowietrzne i kablowe),

·         automatyka przemysłowa (również pneumatyka),

·         systemy niskoprądowe (KD, SSWiN, CCTV, SAP, itd.),

·         teleinformatyka (LAN itd..).

Wymagania

. doświadczenie w branży elektrotechnicznej,
 · uczciwość, sumienność, dyspozycyjność,
 · umiejętność samodzielnej pracy,
 · zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy

. interesującą pracę w młodym, prężnym zespole,
· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 · atrakcyjne warunki zatrudnienia,
· możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
 · atrakcyjne wynagrodzenie,
 · możliwość zdobycia uprawnień.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami..

Klauzule informacyjne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Ważne do: 2022.07.08, wyświetleń: 1038

nr ogłoszenia: 2616